#

Політика конфіденційності

Персональні дані – це будь-яка інформація про фізичну особу, за якими її можна ідентифікувати. На сайті "Моя Київщина" не збираються особисті дані користувачів, що відвідують наш веб-ресурс. Перебування на сайті є анонімним, а cертифікат SSL забезпечує захист конфіденційної інформації, зокрема імен та прізвищ, адрес, паролів, номерів банківських карток шляхом шифрування даних під час їх передавання з комп'ютерів клієнтів на ваш веб-сервер.

Аналітика та маркетингові технології

Google Analytics автоматично збирає демографічні показники (наприклад вік, стать), технічні дані про обладнання (розмір екрану, версію браузера тощо), дії та шаблони перегляду, інформацію про інтереси користувачів веб-порталу. Також Google Analytics використовує дані щодо рекламних вподобань користувачів для формування маркетингової стратегії вбудованих оголошень Google.

Відвідувачі можуть відмовитися від Google Analytics для медійної реклами та налаштувати рекламу в медійній мережі Google, використовуючи сторінку налаштувань реклами: https://adssettings.google.com/authenticated. Відвідувачі можуть відмовитися від Google Analytics за допомогою цього додатка для веб-переглядача: https://tools.google.com/dlpage/gaoptout/.

Сторонні посилання

Цей веб-сайт може містити покликання на сторонні веб-сайти, плагіни та програми. Натискання на ці посилання або ввімкнення цих з'єднань може дозволити третім сторонам збирати або ділитися даними про вас. Ми не контролюємо ці сторонні веб-сайти і не несемо відповідальності за їх заяви про конфіденційність. Коли ви залишаєте наш веб-сайт, радимо прочитати повідомлення про конфіденційність кожного веб-сайту, який ви відвідуєте.