#

Вихованці Миронівської ДЮСШ показали гарні результати на змаганнях із греко-римської боротьби

11.10.2021 14:20
Фото з місця події

Стало відомо, що у період із 8 по 10 жовтня у місті Стрий Львівської області проходив 13 Міжнародний турнір з греко-римської боротьби "Кубок Добуша"

Про це повідомляє інформаційний портал "Моя Київщина" із покликанням на сторінку «Миронівська міська рада»  у Facebook.

У турнірі взяли участь 29 команд з України та Європи (Словацька Республіка, Придністоровсько-Молдовська Республіка, Румунія, Республіка Молдова, Естонія, Республіка Білорусь).

Кількість учасників сягала понад 250 спортсменів. Впродовж двох днів тривали запеклі сутички борців. Гідно представили Миронівську ОТГ вихованці нашої ДЮСШ:

• І місце - Волощенко Євгеній, нині учень КОЛІФІКС;
  • ІІ місце - Бистрий Давид.

Показавши достойну боротьбу, за браком досвіду, за крок до п’єдесталу зупинився Заїменко Костянтин, посівши 5 місце.

Нагадаємо, що 3 жовтня у Миронівці правоохоронці оперативно розшукали зниклу дівчинку, яка без дозволу батьків пішла в кафе.